Platba a doprava

 

Zboží Vám dopravíme po celé ČR a na Slovensko nebo si jej můžete vyzvednout v naší prodejně za těchto podmínek:

Obálka – zboží Vám bude doručeno na dobírku poštou nebo po platbě předem v doporučené obálce. Tento způsob dopravy lze využít jen u zboží, které se vejde do obálky max. velikosti A4 a je tenčí než 4,5 cm (tzn. šátek, tričko, nášivka ap.) a lze jej využít jen při objednávce do výše 1 000 kč. Při zadání tohoto způsobu platby u zboží, které nevyhovuje těmto podmínkám, bude cena a způsob doručení upraven podle platného ceníku. U tohoto způsobu bude účtován příplatek: 

- ve výši 96,- Kč při platbě na dobírku 

- ve výši 60,- Kč při při platbě předem 

Pošta - balík na poštu - zboží Vám bude doručeno českou poštou balíkem na poštu, garantováno doručení následující den po odeslání. Za zboží zaplatíte předem na účet 2800317363/2010 - platba předem nebo při přebírání zásilky - dobírka. U tohoto způsobu bude účtován příplatek:

- ve výši 100,- Kč při celkové hodnotě objednávky 0 – 1 000 Kč bez DPH (plus 36,- Kč za dobírku)

- ve výši 90,- Kč při celkové hodnotě objednávky 1 001 – 5 000 Kč bez DPH (plus 36,- Kč za dobírku)

- ve výši 0,- Kč při celkové hodnotě objednávky nad 5 000 Kč bez DPH  

Pošta - balík do ruky - zboží Vám bude doručeno českou poštou balíkem do ruky, garantováno doručení následující den po odeslání. Za zboží zaplatíte předem na účet 2800317363/2010 - platba předem nebo při přebírání zásilky - dobírka. U tohoto způsobu bude účtován příplatek: 

- ve výši 125,- Kč při celkové hodnotě objednávky 0 – 1 000 Kč bez DPH (plus 36,- Kč za dobírku) 

- ve výši 115,- Kč při celkové hodnotě objednávky 1 001 – 5 000 Kč bez DPH (plus 36,- Kč za dobírku) 

- ve výši 0,- Kč při celkové hodnotě objednávky nad 5 000 Kč bez DPH  

PPL, PPL ParcelShop – zboží Vám bude doručeno přepravní společností PPL, garantováno doručení následující pracovní den po odeslání, na vyžádání lze doručit i v sobotu. Za zboží zaplatíte předem na účet 2800317363/2010 - platba předem nebo při přebírání zásilky - dobírka. U tohoto způsobu bude účtován příplatek:

- ve výši 105,- Kč při celkové hodnotě objednávky 0 – 1 000 Kč bez DPH (plus 30,- Kč za dobírku) 

- ve výši 85,- Kč při celkové hodnotě objednávky 1 001 – 3 000 Kč bez DPH (plus 30,- Kč za dobírku)

- ve výši 0,- Kč při celkové hodnotě objednávky nad 3 000 Kč bez DPH 

Zásilkovna – zboží Vám bude doručeno přepravní službou zasilkovna.cz na vybrané výdejní místo. Za zboží zaplatíte předem na účet 2800317363/2010 - platba předem nebo při přebírání zásilky - dobírka. U tohoto způsobu bude účtován příplatek: 

- ve výši 75,- Kč při celkové hodnotě objednávky 0 – 1 000 Kč bez DPH (plus 25,- Kč za dobírku) 

- ve výši 55,- Kč při celkové hodnotě objednávky 1 001 - 3 000 Kč bez DPH (plus 25,- Kč za dobírku)

- ve výši 0,- Kč při celkové hodnotě objednávky nad 3 000 Kč bez DPH

 

Máte možnost volit z několika způsobů úhrady Vaší objenávky: 

Dobírka - tuto možnost zvolte, pokud si přejete zaplatit objednávku při převzetí zásilky. Připravte si pro kurýra/pošťáka přesnou částku (případně podle možností dopravce platební kartu) pro hladký průběh transakce.

Platba převodem na účet - tuto možnost zvolte, pokud si přejete zaplatit objednávku převodem z účtu na účet. Platbu provedete na základě informačního emailu, kde budou uvedeny všechny potřebné informace k platbě, a který odesíláme, pokud je zboží skladem, nebo po naskladnění chybějícího zboží. Objednávku budeme odesílat až po připsání částky na náš účet, proto počítejte s možností prodlevy před odesláním zásilky.

Platba kartou a rychlý převod - tuto možnost zvolte, pokud si přejete zaplatit objednávku pomocí platební karty nebo automatizovaným rychlým převodem (tento umožňují pouze tyto banky: Česká spořitelna, ČSOB, Komerční banka, Raiffeisen bank, Unicredit bank, Mbank, FIO banka). On-line platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.  

Splátky - zboží z našeho eshopu lze zakoupit na splátky u splátkové společnosti Cofidis. Při využití této možnosti platby bude dopravné účtováno dle vybraného způsobu dopravy viz. výše. Minimální částka pro splátkování je 3 000 kč. Po dokončení objednávky budete přesměrování na on-line systém pro vyplnění údajů potřebných k uzavření smlouvy. Zboží Vám bude odesláno až po potvrzení splátkové společnosti o schválení smlouvy. Na schválení smlouvy nemáme žádný vliv, vše je v kompetenci splátkové společnosti Cofidis.

Hotově - platbu v hotovosti lze uskutečnit pouze v naší prodejně při osobním odběru zboží, případně předem při využití doručení poštou nebo PPL.  

Zahraničí - cena bude dopočítána podle ceníku pošty nebo dopravní služby, nelze posílat na dobírku. Neplatí pro Slovensko, ceník pro dopravu na Slovensko najdete ve slovenské části eshopu.

 

Zboží, které Vám bude dodáno ve viditelně poškozeném obalu zásadně nepřebírejte a vraťte jej přepravci a do přepravního listu vyznačte důvod nepřevzetí "poškozená zásilka". My obratem zařídíme dodání náhradního bezvadného zboží, samozřejmě zdarma. Upozorňujeme Vás, že momentem převzetí zboží (tj. podpisem přepravního listu) na sebe přebíráte riziko za poškození zboží při přepravě a nebude tedy možno následně z tohoto důvodu zboží reklamovat. V případě nepřevzetí zboží z důvodu poškození při přepravě Vám nebudou účtovány žádné dodatečné náklady.

 

Zpracování dat
Schovat
Čeština
cz
Slovensky
sk