Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo
Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť

FutureNet

Futurenet - sociální síť, zábava, (při)výdělek, investice

 

 

Snad všichni znají Facebook, fenomén dnešní doby. Většina z aktivních lidí s přístupem na internet na něm mají svůj profil, sdílejí zde fotky, videa, názory, zážitky a občas kliknou na některou reklamu nebo sponzorovaný příspěvek….a tady POZOR – kam jdou obrovské zisky z této reklamy??? Co z toho máme my, uživatelé?

Ano, my uživatelé se zdarma bavíme, komunikujeme, sdílíme....ale miliardové zisky si rozdělí facebook a jeho majitelé.

FutureNet vám dává možnost toto změnit. Zůstává možnost zdarma bavit se, komunikovat, sdílet, ale přitom i vydělat. FutureNet je takový facebook v začátcích, ale s tím rozdílem, že s FutureNetem můžete vydělávat peníze. 90% příjmů FutureNetu jde zpět k uživatelům. V systému FutureNetu máte několik možností příjmu (viz. níže).

Každý systém, sociální síť, nějak začínal. Čím víc uživatelů o FutureNetu řekne svým přátelům, tím rychleji síť poroste a tím rychleji porostou i možnosti vašeho výdělku. Na konci roku 2018 má FuturuNet již přes 5 miliónu uživatelů ve 200 zemích.

Na FutureNetu můžete dělat to co na jiných sociálních sítích – seznamovat se s lidmi, sdílet s nimi své zájmy, názory, zážitky, fotky, videa, ale zároveň si u toho všeho můžete vydělat.

Začíná to jako na kterékoli jiné síti, kterou používáte – REGISTRACÍ. Stačí kliknout ZDE, nebo na obrázek vedle, a objeví se vám stránka s tabulkou k registraci. Po vyplnění požadovaných údajů a kliknutí na potvrzovací odkaz v emailu se můžete přihlásit do vašeho profilu a začít.

Po přihlášení doporučuji prostudovat svůj profil a vyplnit všechny podrobnosti o vás. Za vyplnění údajů získáte hned bonus ve formě media bodů, kterými lze platit za různé produkty ve futurenetu (viz. Níže). Do češtiny se přepnete klinutím na vaše jméno vpravo nahoře a na záložku Language ve vyjížděcím menu.

Po seznámení se s možnostmi profilu pak můžete přistoupit k dalším možnostem futurenetu, a to především k několika způsobům výdělku.

 

FutureAdPro - jednoduchý nástroj zisku

 

FutureAdPro je jednoduchá příležitost, jak vydělat, či zhodnotit vaše prostředky v hodnotě již od 50 dolarů bez nutnosti komunikovat (oslovovat) kohokoli (další přátele), či budovat „strom přátel“ (samozřejmě ke zvýšení zisku ta možnost zde také existuje).

FutureAdPro je první revshare systém postavený na základu sociální sítě, tou sítí je samozřejmě FutureNet. A to je na úvod ta nejzásadnější informace. Lze namítnout, že revshare systémy nedokážou z různých důvodů svým členům zabezpečit dostatečnou stabilitu. Jedním z důvodů jsou nedostatečné příjmy stránek.

Tohle ale u FutureAdPro neplatí. FutureAdPro je součástí celosvětové sociální sítě FutureNet. Tato síť produkuje své příjmy na základě různorodých aktivit, které jsou reálně doložitelné. Navíc společnost usiluje o dosažení dalších nových výzev a cílů. Ale hlavně vedení společnosti ví, co je dosažitelné, neslibuje nereálné výnosy a drží své sliby.

K přihlášení do systému FutureAdPro ZDE, nebo po kliknutí na obrázek vedle, využijete vaše přihlašovací údaje z FutureNetu.

Poté již můžete začít vydělávat. Stačí koupit minimálně 1 reklamní balíček AdPack v hodnotě 50 USdolarů (cca 1 150 kč) a každý den po dobu cca 120 dnů kliknout na deset reklam (cca 10 minut). Po těchto 120 dnech bude mít váš balíček hodnotu 60 USdolarů (cca 1 380 kč), což je zhodnocení cca 20% (cca 6,6% měsíčně).

Při koupi více balíčků poroste adekvátně i váš zisk (odklikat musíte stále jen 10 reklam). Takto můžete postupně navyšovat počty balíčků (měsíční investice, investice z výdělku) až do počtu 400 ks (vklad 20 000 USdolarů, po 120 dnech hodnota 24 000 USdolarů, zisk 4 000 USdolarů, cca  92 000 kč).

Další možností výdělku je vytvoření stromu přátel (není podmínkou). který vám dále zhodnocuje vaše vklady (informace postupně doplníme).

 

Pokud jste úspěšně prošli registrací a jste přihlášení ve FutureNet a FutureAdPro, a budete chtít začít vydělávat, potřebujete samozřejmě první vklad. Nejjednodušší způsob je nás kontaktovat. Po domluvě vám vygenerujeme kódy, kterými vložíte své prostředky do systému, nebo vám zašleme informace přes které virtuální peněženky lze peníze do FutureNet a FutureAdPro vkládat.

 

Pro další zdokonalení orientace v systému probíhají školení, v případě zájmu o účast nás kontaktujte, sdělíme vám nejbližší termíny.

 

S postupem přihlášení a dalších postupů v systému FutureNet, FutureAdPro vám rádi poradíme. Kontaktujte nás telefonicky (777113567), emailem (mishk@seznam.cz), nebo na chatu dole na stránce.

 

Spracovanie dát
Schovať