cs-CZ
Čeština
cart
Košík
menu

Johny Bulls

Kožené boty - koně Johnny Bulls z prosluněného Španělska podtrhnou váš osobitý styl – ať už jezdíte na chopperu, na koni nebo jste fanoušci westernového či kovbojského života. Kožené svršky, kombinace hověziny a hadí kůže, textilní i kožené podšívky, polyuretanové nebo kožené podešve a podpatky – to vše vám zajistí vysokou kvalitu, styl, eleganci a pohodlí.

Jsou to boty, které k chopperu či ke koni neodmyslitelně patří, stejně jako šátek, vesta a kožená bunda. Boty jsou celokožené, odvětrané, příjemně se v nich chodí a kdo ty koně jednou zkusí, tak je nosí pořád. Kvalitní kožené zpracování i kovbojský styl těchto koní vám bude dělat radost na chopperu stejně jako na koni či na ranči.

Chůze v koních a obecně život s touto obuví je prostě jedinečný, jiný a velmi individuální. Za lidmi v koních se ti ostatní otáčejí a se závistivým leskem v očích obdivují vaše boty i sebevědomí, které ke každému páru koní Johny Bulls neodmyslitelně patří. Vyrábí se ve Španělsku, prohlédnout si nabídku můžete zde.

U koní je zajímavé to, že třeba v létě, když je horko, tak je v nich pořád dobře. Možná líp jak v sandálech. Boty jsou odvětrané, příjemně se v nich chodí a kdo ty koně jednou zkusí, tak je nosí pořád. Jenom v zimě malinko na ledu nebo na sněhu trošku kloužou. Tam na to pozor.

phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.