BIKERSMODE - oblečení a doplňky

Česká značka s tradicí od roku 1990. Motorkářské oblečení a doplňky jsou vyráběny převážně z českých či evropských materiálů, v české republice a vše lze individuálně upravit dle vašich potřeb.

 

Oblečení je ušito z kvalitní hovězí usně (pokud není uvedeno jinak), která pochází ze zemí evropské unie a má potřebné atesty pro použití v EU, je speciálně upravovaná na nepřízeň počasí a povrchově proti oděru. Useň nebarví, takže se nemusíte obávat černých rukou.

 

KVALITA, ZÁRUKA A VAŠE SPOKOJENOST - to je krédo Bikersmode

 

Pro správnou koupi a pohodlné nošení oblečení je třeba znát jeho rozměry. Zde je uveden stručný návod jak se změřit a orientační tabulka velikostí. Rozměry jsou samozřejmě orientační, u jednotlivých střihů se mohou lišit. Pokud do poznámky v objednávce uvedete své míry, lze před odesláním výrobek přeměřit, a objednávku případně upravit. Samozřejmě pokud oblečení i tak nesedne, lze vyměnit.

 

 

Měření postavy, šití na míru pro muže - v případě, že se rozhodnete objednat oblečení na míru, budeme potřebovat co nejvíce údajů (míry) podle obrázku níže, a ideálně plus fotku postavy zepředu, zboku a zezadu. Případně zaslat na naši adresu oblečení, které vám velikostně vyhovuje.

 

 

Šití na míru pro dámy, slečny - v případě, že se rozhodnete objednat oblečení na míru, budeme potřebovat co nejvíce údajů (míry) podle obrázku níže, a ideálně plus fotku postavy zepředu, zboku a zezadu. Případně zaslat na naši adresu oblečení, které vám velikostně vyhovuje.

 

 

Orientační míry pro zjištění velikosti:

 

  

 

Rozměry a číslování nákoleníků:

    velikost                 rozměr

        1                    40 - 44 cm

        2                    42 - 46 cm

        3                    46 - 52 cm

        4                    50 - 54 cm

 

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Čeština
cz
Slovensky
sk