cs-CZ
Čeština
cart
Košík
menu

STARS & STRIPES - westernová móda

...pokud chcete western, jste na správném místě

 

Produkty originálních vzorů a v nejvyšší kvalitě z výběrových materiálů jsou vyráběny vybranými výrobci v USA, Mexiku, Evropě a Asii. Naše nabídka, čítající na 500 položek, je distribuována do více jak 1000 specializovaných obchodů po celé evropě.

  

Historie Stars and Stripes

 

1981 - V 19ti letech se zakladatel a majitel společnosti Stars and Stripes pan Robert Kastori s velkým nadšením vrátil z ročního pobytu v USA a plný odhodlání byl rozhodnut přenést část tradic amerického západu do Německa.

 

1982 - V tomto roce si pan Robert Kastori otevřel obchod v centru Reutlingenu. Prodával zde kalhoty, košile, trička a klobouky ve stylu western vyráběné v USA. Během krátké doby si jeho produkty našly své zákazníky a ti se k nákupu do jeho obchodu sjížděli z celé země.

 

1986 - S rostoucí nabídkou a zájmem zákazníků byl zakoupen kamion, který byl poté vyzdoben nástřikem ve stylu Death Valley. Tím vznikl velmi zajímavý stylový prostředek pro propagaci westernového stylu, který dal možnost nabízet westernovou módu po celém Německu mimo obchod v Reutlingenu.

 

1988 - Po získání zkušeností v maloobchodu byla založena veloobchodní společnost, která začala rozesílat malý katalog. Domácí garáž byla prodejna, sklad i kancelář. 

 

DNES - Postupně se firma rozrůstala a dnes je jednou z největších a nejvýznamnějších evropských společností zabývajících se výrobou a prodejem westernové módy. Značka STARS AND STRIPES je dobře známá i v zábavním průmyslu, spousta kapel a zpěváků využívá oblečení od Stars and Stripes, televizní stanice a produkční společnosti žádají oblečení Stars and Stripes pro herce do svých pořadů. Módní kolekce Stars and Stripes jsou představovány v předních módních časopisech. 

 

Výrobce oblečení značky Stars and Stripes nemá k dispozici žádnou tabulku pro své rozměry velikostí. Všeobecně je ale toto oblečení spíš větší ve srovnání s označením oblečení v Česku.

V případě, že si nebudete jisti s výběrem, neváhejte a kontaktujte nás. Jakmile natrefíme na jakoukoli pomocnou pomůcku, umístime jí na tuto stránku.

 

Délky a způsob měření opasků

 

bunda BRANDO - orientační tabulka rozměrů (naměřeno podle skladových bund, ostatní velikosti doplníme po naskladnění)

phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.