sk-SK
Slovensky
cart
Košík
menu

BIKERSMODE - oblečení a doplňky

Česká značka s tradicí od roku 1990. Motorkářské oblečení a doplňky jsou vyráběny převážně z českých či evropských materiálů, v české republice a vše lze individuálně upravit dle vašich potřeb.

 

Oblečení je ušito z kvalitní hovězí usně (pokud není uvedeno jinak), která pochází ze zemí evropské unie a má potřebné atesty pro použití v EU, je speciálně upravovaná na nepřízeň počasí a povrchově proti oděru. Useň nebarví, takže se nemusíte obávat černých rukou.

 

KVALITA, ZÁRUKA A VAŠE SPOKOJENOST - to je krédo Bikersmode

 

Naše oblečení a doplňky ve standartních variantách můžete objednávat přímo na eshopu zde. Vše také najdete na našem značkovém eshopu www.bikersmode.cz.

Protože né každý disponuje standartní postavou, a nebo hledáte něco originálního, ušijeme Vám na přání oblečení na míru nebo s úpravou. Bundy, vesty, kalhoty, chapsy, korzety, kraťasy a další šijeme podle našich střihů, případně podle dodaných podkladů.

Níže uvádíme co a jak změřit. Pokud si ale nejste jistí, případně potřebujete poradit, nebo zkonzultovat možnosti, neváhejte se na nás obrátit. Telefon přímo na dílnu je +420 775 713 567. Pokud se nedovoláte, jsme v plném zápřahu - volejte prodejnu +420 736 631 756 nebo šéfíka +420 777 113 567. Samozřejmě můžete využít email petr@bikersmode.cz (dílna) nebo bikersmode@bikersmode.cz (prodejna).

V naší skvělé :-) dílně nevyrábíme jen oblečení, ale také různé doplňky jak na motorkáře, tak na motocykl. Vlajky, kšandy, šátky, nákrčníky, čelenky, šály umíme vyrobit i s Vaším obrázkem, logem či textem již od 1 ks. Chlastáky, rolky a další doplňky na motocykl umíme upravit dle Vašeho přání. Z dalších kožených doplňků, jako jsou nákoleníky, ledvinové pásy, kožené šle, nákrčníky a šátky či kapsy na stehno a různé kabelky si určitě vyberete podle svých potřeb. V neposlední řadě umíme další drobnosti, jako jsou hrníčky, polštářky (samozřejmě také s možností individuálního potisku), opasky, opaskové přezky, nášivky ap. 

 

Pro správnou koupi a pohodlné nošení oblečení je třeba znát jeho rozměry. Zde je uveden stručný návod jak se změřit a orientační tabulka velikostí. Rozměry jsou samozřejmě orientační, u jednotlivých střihů se mohou lišit. Pokud do poznámky v objednávce uvedete své míry, lze před odesláním výrobek přeměřit, a objednávku případně upravit. Samozřejmě pokud oblečení i tak nesedne, lze vyměnit.

  

Měření postavy, šití na míru pro muže - v případě, že se rozhodnete objednat oblečení na míru, budeme potřebovat co nejvíce údajů (míry) podle obrázku níže, a ideálně plus fotku postavy zepředu, zboku a zezadu. Případně zaslat na naši adresu oblečení, které vám velikostně vyhovuje.

 

 

Šití na míru pro dámy, slečny - v případě, že se rozhodnete objednat oblečení na míru, budeme potřebovat co nejvíce údajů (míry) podle obrázku níže, a ideálně plus fotku postavy zepředu, zboku a zezadu. Případně zaslat na naši adresu oblečení, které vám velikostně vyhovuje.

 

 

Orientační míry pro zjištění velikosti:

   

Rozměry a číslování nákoleníků:

    velikost                 rozměr

        1                    40 - 44 cm

        2                    42 - 46 cm

        3                    46 - 52 cm

        4                    50 - 54 cm

 

phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.