sk-SK
Slovensky
cart
Košík
menu

JOHN DOE

JOHN DOE jsou kevlarové kalhoty, jeansy, bundy a vybrané mikiny, jak pro dámy (i se sníženým pasem),tak pro pány. Byly vyvinuty speciálně pro extrémní podmínky z moderních high-tech materiálů, které zaručují bezkonkurenční pohodlí při nošení a maximální ochranu během jízdy na motocyklu a také v jiných podmínkách.

 

XTM-Fiber® poskytuje perfektní rovnováhu mezi extrémní ochranou a nejvyšším pohodlím při nošení. Vnější vrstva, vyrobená z aramidových vláken DuPont Kevlar®, nabízí plnou ochranu v případě pádu. Vnitřní směsi vláken Coolmax® regulují teplotu pokožky a jsou dokonale pohodlné pro nošení.

Vrstva Coolmax® na vnitřní straně XTM-Fiber ™ usnadňuje transport vlhkosti směrem ven a napomáhá zamezování potu na pokožce, a to i při dlouhých cestách.

Voděodpudivost - pro překonání dešťových přeháněk a vody na silnici je naše oblečení potaženo jemnou vrstvou teflonu odpuzujícího vodu a nečistoty.

Lycra - díky této příměsi v materiálu je naše oblečení mírně strečové, a tím pádem dokonale komfortní. Plná ochrana s maximálním komfortem: díky tkanině Lycra® se oblečení dokonale přizpůsobí nositeli.

Chrániče - do všech našich modelů oblečení lze dodat chrániče vyrobené ze speciální pěny. Tato je k nošení měkká a pohodlná, s rychlejším dotykem nebo nárazem ovšem ztvrde a pohltí energii, která by jinak mohla způsobit zranění. Vaše kolena, pánev, lokty, ramena či záda jsou proto v pohodlí, ale přitom skvěle chráněny.

 

Jeansy - mužské velikosti                                                                                           Cargo (kapsáče) - mužské velikosti

 

Jeansy - dámské velikosti                                                                                           Cargo (kapsáče) - dámské velikosti

 

 

 

Košile, mikiny, bundy

phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.