sk-SK
Slovensky
cart
Košík
menu

O nás

Ahoj,

v prvé řadě Vás vítám a jsem rád, že jste navštívili náš eshop.

 

Obchůdek s potřebami a doplňky pro "koňáky" a "chopperáky" jsme vymysleli z jednoho jediného prostého důvodu. Bylo potřeba zaměstnat maminku po mateřské. A protože westernové ježdění a cestování a život na dvou kolech jsou našimi obrovskými koníčky, začali jsme vymýšlet, jak by se toho dalo využít i v našich profesních životech. Když jsem zjistil, že v celém širokém okolí není podobná prodejna, nebylo co řešit.

 

Někdo by mohl namítnout, proč jsme se nezaměřili jen na jednu oblast. Myslím, že westernové ježdění a choppery mají mnoho společného. A nejsou to jen kožené doplňky s třásněmi a podobnými ozdůbkami, ale hlavně hodně pohodových lidí a drsný styl života (teda aspoň na pohled).

 

Nejde vše hned najednou. I když jsme využili bohaté zkušenosti z mé podnikatelské historie, volné prostory ve firmě či s úpravami tento eshop, nemohli jsme nakoupit tolik zboží, kolik jsme si představovali. Nicméně počty i druhy zboží budeme jistě postupně navyšovat, a v duchu hesla "náš zákazník, náš pán" se budeme snažit, aby chvíle strávené v našem eshopu či kamenném obchodě byly pro Vás velice příjemné.

 

No, a abyste si nemysleli, že kecám, tady jsou fotečky členů našeho stáda:

Misha                      Ludva                   Kofola

Lupík                        Mimika                        Dakotka

 

phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.