sk-SK
Slovensky
cart
Košík
menu

KMM

KMM - originální kožená obuv ve stylu glády - s ocelovou špicí, traktorovou podešví a šrouby v podrážce, vyrobené pro příznivce ROCKu, POPu, METALu a GOTHIC stylu jsou díky použitým materiálům a kvalitním zpracováním vhodné také pro jízdu na motocyklu.

Boty jsou šité z vysoce odolné a kvalitně zpracované hovězí kůže s kvalitní originální pryžovou podrážkou. Vybírat můžete zde z několika originálních variant (výška obuvi) - 3 dírkových, 6 dírkových, 8 dírkových, 10 dírkových, 14 dírkových a 20 dírkových, samozřejmostí jsou speciální designy - boty zdobené pásky, přezkami či špicemi, boty 3 v 1 nebo motoboty.

 

Historie KMM 

První výrobky této obuvi vznikly ve 30-tých letech minulého století, kdy si německé tělovýchovné a mládežnické spolky (Hitler-jungend...) objednávaly tuto obuv u celosvětového výrobce obuvi A. Bati ke svým stejnokrojům.
Po válce se ze zbylé technologie a komponentů začaly vyrábět téměř autentické boty, které byly zpočátku používány jako pracovní obuv, ale postupem času si je mládež natolik oblíbila, že se z pracovní obuvi přešlo drobnými úpravami a barevnými kombinacemi na výrobu výhradně fashionové módy. Tehdy tato obuv dostala název KMM-KLUB MLADÉ MÓDY. 


Současnost KMM 

Jedná se o obuv pro fanoušky ROCKU, POPU, METAL a GOTICKÉHO stylu, ale také pro motorkáře, kamioňáky, dřevorubce a další příznivce drsného životního stylu.
Pro její originalitu, velkou škálu barev a především kvalitu se tato obuv prodává do zemí celé evropské unie. Oproti jiným podobným značkám jsou tyto boty cenově dražší, nicméně kvalita kůže i zpracování je na nesrovnatelně vyšší úrovni.
Tato obuv má české kořeny i českého ducha. Majitelem značky a technologie je čistě česká firma a jejich výroba pochází z bývalé baťovy fabriky - na starých českých strojích doplněných novými technologiemi vznikají kvalitní těžké boty. Charakteristické rysy této obuvi jsou trojité švy, ocelové špice, šrouby v podrážce. Materiál svršku 100% hovězí kůže, podešev z kvalitní pryže originálního složení.

 

phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.