Unikátní 5 stupňová, mikroprocesorem řízená nabíječka, speciálně navržená pro všechny běžně používané 12V akumulátory s kapacitou 2 až 45Ah.   Všichni přední výrobci baterií doporučují udržovat baterie plně nabité po dobu, kdy nejsou používány. OPTIMATE4 je maximálně bezpečná pro několikaměsíční připojení k baterii a... více
1 814.05 Kč bez DPH
na dotaz
2 195 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Popis a parametry

Nabíječka Optimate 4

Unikátní 5 stupňová, mikroprocesorem řízená nabíječka, speciálně navržená pro všechny běžně používané 12V akumulátory s kapacitou 2 až 45Ah.

 

Všichni přední výrobci baterií doporučují udržovat baterie plně nabité po dobu, kdy nejsou používány. OPTIMATE4 je maximálně bezpečná pro několikaměsíční připojení k baterii a její udržování v optimálním stavu, a to i v případě, že je stále připojená k motocyklu.

 

- Důkladně propočtený nabíjecí algoritmus zabraňuje riziku přebití.

- Diagnostika, oživení (pokud byla Vaše baterie hluboce vybita nebo se projevila sulfatace), nabíjení, kontrola a automatická údržba baterie po dlouhé měsíce.

- Vhodný pro všechny typy nabíjecích elektrolytických baterií: údržbové s plnícími zátkami, bez údržbové "MF", s regulačním ventilem (VRLA), a gelové.

 

OPTIMATE 4 má integrovaný nástěnný držák, je dodávána se zaměnitelnými vodiči propojení, jeden se svorkami a jeden s ochranou pojistkou a naletovanými očky pro permanentní připojení k akumulátoru. Elektronická ochrana před chybou obsluhy.

Nabíječka Optimate 4

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Zpracování dat
Schovat
Čeština
cz
Slovensky
sk