menu
0
cz  |  sk
Detail zboží

nákoleníky Restless

Kód tovaru: A32363
Značka Restless
Dostupnosť 24 hodín
Skladem: 1
Záruka 24 měsíců
velikost:
Cena bez DPH:
16.59 €
Cena s DPH
20.07 €
Množstvo:
Popis produktu

Perfektní ochrana kolen před prochladnutím z kvalitních materiálů TACTEL (zabraňuje pronikání větru, propouští ven tělesnou vhkost) a FLEECE (udržuje stabilní teplotu). Kombinované zapínání - druky a suchý zip. Cena za pár.

 

Velikost: M,L

Vnitřní materiál: FLEECE

Vrchní materiál: TACTEL

 

Tactel - nylonové (polyamidové) mikrovlákno vytvořené v roce 1983, které v sobě sdružuje hned několik výhod: měkkost, lehkost, pevnost, snadnou údržbu a mnohostrannost. Vlákna jsou o 20% lehčí, 2x měkčí a 3x pevnější a pružnější než mnohé přírodní materiály, velmi rychle usychají (8x rychleji než bavlna). Materiály z tohoto vlákna jsou velmi příjemné na dotek a jemné, vynikají prodyšností a efektivně odvádějí pot od těla. Moderní technologie výroby a originální hvězdicovitá struktura do sebe zapadajících vláken zaručují vysokou odolnost proti větru a částečnou voděodolnost, nepromokavosti lze dosáhnout dodatečnou impregnací. Výrobky lze prát při nižších teplotách a sušit, ale zbytky pracích prostředků snižují účinnost impregnace.

Možnosti
tisk do PDF  doporučit  vytlačiť
pridať medzi obľúbené  porovnať produkty
 
Strážny pes
 
 
Viac informácií
 
 
Hodnotenie
 
Strážny pes
Strážny pes je automatický robot, ktorý Vám umožní sledovať zmeny vybraného tovaru v našom e-shope, podľa jednoduchého zadania podmienok. Prihlásený užívateľ má k dispozícii prehľad všetkých strážených položiek a môže ich zrušiť. Neprihlásenému užívateľovi bude pri splnení podmienok zaslaný e-mail.


Aktuálna cena produktu je 20.07 € s DPH

Oznámiť, až cena klesne pod: € s DPH
Oznámiť každú zmenu ceny 
 Váš e-mail:
  
Viac informácií
Viac informácií obratom - pokiaľ si prajete obdržať ďalšie informácie, ktoré ste tu nenašli, uveďte svoj kontakt a my sa vám ozveme.

Váš e-mail:

váš telefón:


Hodnotenie: 2.8

Vaše hodnotenie
výborný ... 1  ,  2  ,  3  ,  4  ,  5 ... zlý


Hodnotenie je možnosť návštevníkov vyjadriť svoju spokojnosť s týmto produktom a svoj záujem o neho. (1 \ u003d najlepšie, 5 \ u003d najhorší)

O nás  |  Obchodné podmienky  |  Kontakty  |  Reklamácie  |  Doprava  |  Splátky  |  Odkazy  |   Ranč
Prevádzkovateľ: Chopper-horse s.r.o.,  Třebíského 1481,  738 01  Frýdek-Místek,  IC: 242 54 371,  DIC: CZ24254371 , TEL: +420 775 113 568
Ecommerce solutions BINARGON.cz   K dispozícii je aj mapa webu: sitemap
Spracovanie dát
Schovať